Przyjęcia planowe na zabiegi i operacje

Wiemy, jak bardzo stresujące jest zgłoszenie się do szpitala na planowany zabieg bądź operację. Tak, więc w trosce o Państwa jak najlepsze samopoczucie podczas pobytu w szpitalu pragniemy już na samym początku przedstawić schemat postępowania w przypadku konieczności przeprowadzenia u Państwa tego typu zabiegu lub operacji.

– Po otrzymaniu skierowania na zabieg lub operację od lekarza ginekologa należy zgłosić się na Izbę Przyjęć ( w dowolnym terminie ) w celu ustalenia z lekarzem ( Izby Przyjęć) terminu tego zabiegu lub operacji.

– Przyjęcia planowe odbywają się od poniedziałku do piątku.

– Rejestracja pacjentek rozpoczyna się od godz. 7:30.

– Każda pacjentka jest badana przez lekarza Izby Przyjęć i kierowana na oddział Ginekologii.

– Położna Izby Przyjęć wykonuje zlecone badania ( np. badanie krwi, moczu, cytologię, biocenozę i inne niezbędne badania specjalistyczne).

– Po pobraniu badań pacjentka zaprowadzana jest przez personel na oddział Ginekologiczny.

Wymagane dokumenty

Chcielibyśmy zapoznać Państwa z listą potrzebnych dokumentów, które są wymagane przy przyjęciu do szpitala.

– dowód osobisty

-skierowanie (jeśli je Pani posiada)

– oryginalny, laboratoryjny wynik badania grupy krwi ( nie uznajemy wpisów w kartę ciąży lub wpisów w starym dowodzie osobistym).

– do zabiegu( jeśli są  wymagane) : zdjęcie RTG klatki piersiowej z opisem, potwierdzenie przyjęcia szczepienia przeciwko WZW, cytologia.

Rzeczy do szpitala:

Chcielibyśmy, aby Pani pobyt w naszym szpitalu przebiegł w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju. W tym celu pragniemy zapoznać Państwa z listą rzeczy, które mogą się przydać w trakcie pobytu ( dotyczy to również Pań zgłaszających się na tzw. zabiegi „jednodniowe”).

–  zmienna odzież ( piżama, dres, getry, bluza)

– trepki, klapki

– szlafrok