Pododdział endokrynologiczno – ginekologiczny jest częścią oddziału ginekologicznego.
Dysponuje dwoma salami z telewizorami.

Przyjazny i wysoko wykwalifikowany personel zapewnia opiekę medyczna na najwyższym poziomie. Zatrudniamy trzech specjalistów z zakresu endokrynologii, położnictwa i ginekologii oraz interny.
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zespołów przebiegających z zaburzeniami endokrynnymi przysadki, jajnika, nadnerczy oraz innych gruczołów dokrewnych.

Jednym z podsatwowych zadań placówki jest diagnostyka niepłodności męskiej i żeńskiej. Mamy możliwość wykonywania spermiogramu oraz wszystkich badań związanych z niepłodnością żeńską.

 

Przeprowadzamy laparoskopie diagnostyczne i operacyjne, badania HSG ( drożności jajowodów ), badania USG, badania hormonalne i biochemiczne, testy czynnościowe.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie medycznym.

Wiemy jak ogromny wpływ na dobrostan fizyczny i psychiczny ma odpowiednia gospodarka hormonalna, z tego względu świadczymy kompleksową pomoc w problemach związanych z jej zaburzeniami. Każda pacjentka traktowana jest indywidualnie i holistycznie, dlatego też, tak jak w całym Szpitalu,  również tu może Ona skorzystać z porady psychologicznej.

 

Skip to content