POŁOŻNICTWO

polo_05

Oddział Położniczy naszego szpitala składa się z trzech odcinków. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla kobiet po porodzie wraz z ich zdrowymi pociechami, drugi jest dla mam, których dzieciaki wymagają dodatkowego leczenia, a trzeci to sala pooperacyjna dla pacjentek po cięciach cesarskich na której przebywają dobę lub dwie w zależności od stanu zdrowia. Pacjentki po porodzie spędzają czas wraz ze swoimi pociechami w systemie rooming – in (matka razem z dzieckiem).

Posiadamy 32 łóżka na dwóch odcinkach oraz 5 miejsc na sali pooperacyjnej. Pacjentki mogą przebywać na pojedynczych lub na dwu i 3- osobowych salach. Panie mają do dyspozycji 3 łazienki z prysznicami i jedną na sali pooperacyjnej z kabinami natryskowymi.  Dbając o jak najwyższy komfort pacjentki zapewniamy również dostęp do czajnika, lodówki oraz stacjonarnej suszarki do włosów.

Na każdej sali dla matek z dziećmi dostępne są bezprzewodowe dzwonki, którymi w razie konieczności można poprosić położną o pomoc.

…atutem naszego Szpitala jest kameralna atmosfera, jakże istotna przy tym najważniejszym w życiu wydarzeniu, jakim są narodziny Dziecka…

 

polo_02

polo_04

dyżurka Oddziału Położnictwa położnych i pielęgniarek 

polo_03

polo_01

IMG_9943

Skip to content