polo_05

Oddział Położniczy naszego szpitala składa się z trzech części. Pierwsza jest przeznaczona dla kobiet po porodzie wraz z ich zdrowymi pociechami, drugi jest dla mam, których dzieciaki wymagają dodatkowego leczenia, a trzeci to sala pooperacyjna dla pacjentek po cięciach cesarskich na której przebywają dobę lub dwie w zależności od stanu pacjentki. Pacjentki po porodzie przebywają na salach wraz ze swoimi pociechami w systemie rooming – in.

Posiadamy 32 łóżka na dwóch odcinkach oraz 5 miejsc na sali pooperacyjnej. Pacjentki mogą przebywać na pojedynczych salach jak i 3- osobowych. Panie mają do dyspozycji 3 łazienki z prysznicami i jedną na sali pooperacyjnej.  Dbając o jak najwyższy komfort pacjentki zapewniamy również dostęp do czajnika, lodówki oraz stacjonarnej suszarki do włosów.

Na każdej sali dla matek z dziećmi dostępne są bezprzewodowe dzwonki, którymi w razie konieczności można poprosić położną o pomoc.

…atutem naszego Szpitala jest kameralna atmosfera, jakże istotna przy tym najważniejszym w życiu wydarzeniu, jakim są narodziny Dziecka…

polo_01

polo_02

polo_03

polo_04

Kadra:

Lekarz koordynujący – dr n. med. Krzysztof Witek

lek. Grzegorz Nowak

lek. Sławomir Rogula

lek. Michał Kucharski

lek. Barbara Balińska

lek. Maria Bryła

lek. Joanna Krawczyk – Kaczmarek

lek. Sylwia Jelonek

lek. Adam Duda

Lekarze pracują na odcinkach w systemie rotacyjnym.

Skip to content